exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

TERAPIA - SOPOT

Terapia dopasowywana do indywidualnych potrzeb – Sopot

Świadomość społeczeństwa w temacie zdrowia psychicznego wciąż się zwiększa, co wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatrów. Każda prowadzona przez naszych specjalistów terapia w New Life Medical jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W swojej pracy korzystamy z wielu podejść terapeutycznych, dzięki czemu staramy się pomóc wszystkim, którzy się do nas zgłaszają. Niezależnie od tego, z jakiego powodu szukają Państwo wsparcia na terapii, zapewniamy profesjonalizm, miłą atmosferę i doświadczenie. Działamy na terenie Trójmiasta, w tym Sopocie.

 

Działamy na terenie Trójmiasta: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Psycholog i Psychoterapeuta w Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk

Zadaniem naszego Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk jest diagnoza i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Dzięki trafnie dobranej farmakoterapii jesteśmy w stanie pomóc w walce z chorobą.

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OBIEKT JEST MONITOROWANY