exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

TERAPIA

Profesjonalna terapia poznawczo-behawioralna – Trójmiasto

Każda psychoterapia ma na celu wsparcie pacjenta w rozwiązaniu jego trudności emocjonalnych, zachowawczych oraz poznawczych. Nasza kadra specjalistów ma duże doświadczenie jeśli chodzi o terapię w kilku nurtach. Najpopularniejszą jest terapia poznawczo-behawioralna (CBT), która pomaga zrozumieć siebie, rozwijać zdrowe mechanizmy radzenia sobie z problemami i poprawić zdrowie psychiczne.

Ta metoda postępowania terapeutycznego opiera się na założeniu, że zachowania ludzkie, myśli oraz emocje wzajemnie na siebie wpływają. W ten sposób tworzą się pewne wzorce zachowań, reagowania na określone sytuacje, które nie zawsze są odpowiednie i korzystne zarówno dla funkcjonowania na poziomie psychologicznym, jak i społecznym. Jeśli interesuje Państwa taka terapia, zapraszamy do Trójmiasta, gdzie znajduje się nasz gabinet.

 

Działamy na terenie Trójmiasta: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Psycholog i Psychoterapeuta w Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk

Zadaniem naszego Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk jest diagnoza i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Dzięki trafnie dobranej farmakoterapii jesteśmy w stanie pomóc w walce z chorobą.

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OBIEKT JEST MONITOROWANY