exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

mgr Natalia Kowalska

subpage image

Jest psychologiem i psychoterapeutką pracującą w paradygmacie psychodynamicznym w trakcie szkolenia terapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Studia magisterskie o specjalizacji psychologii klinicznej i zdrowia psychicznego ukończyła na Uniwersytecie SWPS w 2018 roku. Jest również absolwentką studium Psychoterapii i Socjoterapii Młodzieży przy KCP. 

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnym superwizjom u certyfikowanych superwizorów PTPP. Stale poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w seminariach, szkoleniach i konferencjach dotyczących wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego.

Dla osób dorosłych prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne i psychoterapię.

W nurcie psychodynamicznym terapia opiera się na budowaniu relacji między pacjentem a terapeutą w celu zrozumienia samego siebie, co w dłuższej perspektywie wprowadza zmianę samopoczucia i funkcjonowania. Terapeuta stara się dotrzeć do motywów, celów i pragnień pacjenta, tym samym pomagając mu w uporządkowaniu i lepszym rozumieniu jego procesów psychologicznych. To forma pracy długoterminowej. Pierwsze wizyty są konsultacjami w ramach których przeprowadza się wywiad, wspólnie nadaje kierunek pracy psychoterapeutycznej, określa zasady współpracy. Pacjent ma szansę na poznanie gabinetu, sposobu pracy. Dopiero po kilku wstępnych konsultacjach podejmuje się decyzję o rozpoczęciu psychoterapii.

 


"Zapraszam osoby dorosłe potrzebujące wsparcia, doświadczających problemów rodzinnych, trudności w relacji, lęku, zaburzeń emocjonalnych, przewlekłego smutku, fobii społecznych, nerwic, przewlekłego stresu, zaburzeń psychosomatycznych, wykluczenia społecznego, depresji, kryzysów egzystencjalnych, myśli samobójczych czy zaburzeń osobowości."

 

Więcej na temat terapii psychodynamicznej dowiesz się TUTAJ.