exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

O NAS

Nasza prywatna przychodnia specjalistyczna ‒ New Life Medical Gdańsk jest miejscem w którym grono specjalistów- psycholog, psychoterapeuta, fizjoterapeuta, psychiatra troszczy się o zdrowie pacjentów zmagających się z różnego typu problemami psychicznymi i schorzeniami. Zapewniamy pomoc lekarzy o różnych specjalizacjach (psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, fizjoterapeuta) jednocześnie zapewniając szeroki zakres opieki w dziedzinie zdrowia psychicznego przy pomocy wykwalifikowanej kadry lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów. Nasza prywatna klinika stoi na straży zdrowia fizycznego i psychicznego naszych pacjentów. Mieścimy się w samym sercu tętniącego życiem Gdańska obok jachtowej mariny nad Motławą.

Psycholog i Psychoterapeuta w Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk

Zadaniem naszego Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk jest diagnoza i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Dzięki trafnie dobranej farmakoterapii jesteśmy w stanie pomóc w walce z chorobą.

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OBIEKT JEST MONITOROWANY