exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

TERAPIA - GDYNIA

Terapia poznawczo-behawioralna – dla kogo?

Psychoterapeuci współpracujący z New Life Medical wykorzystują różne metody pracy, dzięki czemu są w stanie pomóc większej liczbie osób. Każdy jest inny, dlatego na te same źródła problemów, rozwiązaniem będą odmienne podejścia terapeutyczne. W przypadku depresji czy lęków, w których nie sprawdziła się terapia behawioralna, terapia behawioralno–poznawcza może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zapewniamy, że profesjonalizm współpracujących z nami specjalistów przełoży się na miłą atmosferę oraz efektywną współpracę. Terapia może przybierać formę spotkań stacjonarnych lub online. Jako że gabinet New Life Medical znajduje się w Trójmieście, zapraszamy do kontaktu m.in. mieszkańców Gdyni.

Różne oblicza terapii – Gdynia

Więzi międzyludzkie są bardzo ważne dla większości społeczeństwa, a terapia psychodynamiczna pozwala zrozumieć sobie. Niewłaściwe zachowania i różnego rodzaju ograniczenia, które zapisały się w podświadomości już na etapie dzieciństwa, potrafią być destrukcyjne dla relacji, dlatego warto nad sobą popracować.

Niezależnie od tego czy interesuje Państwa terapia rodzinna, grupowa czy indywidualna, zapraszamy do kontaktu. Jeśli zauważy się u siebie lub dziecka potrzebę uczestnictwa w tego typu sesjach, należy bezzwłocznie zgłosić się do specjalisty. Terapia psychologiczna również cieszy się dużą popularnością. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

 

Działamy na terenie Trójmiasta: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Psycholog i Psychoterapeuta w Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk

Zadaniem naszego Centrum Zdrowia New Life Medical Gdańsk jest diagnoza i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych.  Obecnie choroby psychiczne można skutecznie leczyć, jeśli tylko leki stosowane są systematycznie. Jednak najczęstsze przyczyny wizyt u psychiatry to nie choroby psychiczne, lecz objawy wynikające ze stresu, zaburzenia snu, stany lękowe, depresja, zaburzenia somatyczne na podłożu psychicznym, natręctwa, uzależnienia, zaburzenia pamięci. Dzięki trafnie dobranej farmakoterapii jesteśmy w stanie pomóc w walce z chorobą.

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OBIEKT JEST MONITOROWANY