exclusion
hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
address icon Angielska Grobla 35/45, 80-756 Gdańsk
corner wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon wcag icon

mgr Maksyma Langowska

subpage image

Psychoterapeuta

mgr Maksyma Langowska - New Life Medical Gdańsk

Psycholog oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji. Studia magisterskie ukończyła na kierunku Psychologia Uniwersytetu Gdańskiego (specjalność: psychologia kliniczna oraz psychologia sądowo-penitencjarna). Oprócz tego ukończyła Pedagogikę (specjalność resocjalizacja) na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej. Obecnie jest w trakcie szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej (Instytut Poznawczy).

 

W swojej pracy kieruje się autentycznością oraz odwagą; te dwie cechy są według niej filarem pracy psychoterapeutycznej. Fascynuje ją to, w jaki sposób ludzie się różnią. Lubi im pomagać, towarzyszyć w drodze do odnalezienia komfortu. Ponadto, bardzo ważna jest dla niej relacja terapeutyczna – oparta na zaufaniu i autentyczności, budująca poczucie bezpieczeństwa. W kontakcie z pacjentem kieruje się wysokimi standardami etycznymi, a co szczególnie ważne – jej praca jest wolna od oceny moralnej.


"- Swojego zawodu uczyłam się pracując z osobami w kryzysie psychologicznym, cierpiącymi na zaburzenia osobowości, zaburzenia zachowania, zaburzenia lękowe, uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, ze skłonnościami samobójczymi, z depresją, po przeżytych traumach, mających problem z kontrolą impulsów."

 

Więcej informacji na temat terapii poznawczo-behawioralnej znajdziesz TUTAJ.